Avea Hattım Adına Açılan İcrayı Ödeyemiyorum.

Uğur Ö. |

2013 yılında kullanmış olduğum Avea'ya ait hattımı başka bir gsm operatörüne taşıdım . Hat taşımadan kaynaklanan 180 tl borç suan itibarı ile 400 tl üstünde. Avukat ile bir kaç kez konuşmama rağmen bana yardımcı olmadı, bende borcu ödemedim . Daha sonrada borcum varlık şirketlerine satılmış durumda ve şuan fatura baya bir kabarmış durumda . Ben bu borcu ödemek istiyorum ama fatura kabarmış bir şekilde değil ve benim borcumu nasıl olur da 3. bir şahısa devredebiliyorlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  14:39

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Eylül
  12:49

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş