Avea Hattım 1 Ayda Taşınamadı!

Fırat E. |

5 Şubat 2013 tarihinde Bursa'daki Avea Bayiine kapanan ve kaybettiğim Vodafone hattımı Avea dan açtırma isteği ile gittim. 1 yılı geçmediyse telefon ön kodum 555 ise 51 TL lik ücret karşılığında yapacaklarını ve 48 saatte aktif olacağını söylediler. Durum söyledikleri şekilde olduğu için kabul ettim. 2 gün sonra aradığımda yasal bekleme süresi olduğunu ve 24 şubatta açılacağını söylediler. 25 şubatta aradığımda işlemi yeni yaptıkları 72 saatte açılacağını söylediler. Başvurum üzerinden tam bir ay geçti. Hattım hala kapalı. Mağduriyetimin giderilmesini yada başka operatörden açtırmam için para iadesi istiyorum.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Numara/Hat Taşıma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fırat E.
  18 Mart
  20:42

  Avea müşteri hizmetleri aradı ve aktivasyon sürecini birkaç gün ile kaçırdığımızı firmadan para iadesi almamı söylediler firma ile defalarca görüşmeme rağmen para iadesi alamıyorum .
  Avea bayi bölümündeki arkadaşların yardımcı olmasını rica edeceğim.

  Bayi : Bursa Şeyma Acat
  Tel : 0 224 251 02 37

 • 18 Mart
  15:22

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Mart
  15:43

  Merhaba,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş