Avea Hattı Üzerime Geçiremiyorum!

Özgür E. |

Eşimin babasının üzerine aldığı hattı, yasal zorunluluk ve işlem kolaylığı için üzerine almak için gerekli tüm evraklarla Avea'ya başvuruldu. Maalesef 2 aydır işlem yapılmıyor. Sebebi ile ilgili bilgi verilmiyor. Bayiye gidiyorum belgeler gitti diyor. Avea'yı arıyorum belgeler tamam diyor. Neden işlem yapılmıyor. Avea'nın her zaman ki beceriksizliği mi yoksa ileri ki dönemde bu işten kar peşinde mi anlayamadım.

Etiketler :

Abonelik Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgür E.
  15 Kasım
  15:47

  Kendileri bana döndü ve gerekli evrakları evrak@avea.com.tr adresine email atmamı istediler. Attım Fakat ogünden beri hiçbir değişiklik yok. Ne arayan var ne soran. Ve hala hat eşimin üzerine geçmemiş. Ne zor işmiş bu ya anlamadım.

 • Özgür E.
  06 Kasım
  17:36

  Aveadan bana ulaşıldı ve gerekli evrakları evrak@avea.com.tr adresine göndermem istendi. işlemi gerçekleştirdim fakat değişen birşey yok.

 • 29 Ekim
  10:22

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Ekim
  13:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş