Avea Hattı Üzerime Almayı Başaramadım!

Gökçe B. |

2002 yılında ben öğrenciyken babamın üzerine aldığımız Avea hattımı (ki o zaman Aycell'di kendisi) tek taraflı bilgi güncellemesi ile kendi üzerime geçirebilmek için günlerdir uğraşmama rağmen başaramadım. Avea müşteri hizmetlerini aradım derdimi anlatmak için ama süper anlayışlı temsilci telefonun çektiği bir yere geçin deyip durdu. E o zaman ben de sordum şehrin göbeğinde sizin operatörünüz çekmiyorsa ben ne yapabilirim diye, bir de sinirlendi beyefendi demem o ki, Avea iletişememe operatörü!

Etiketler :

Abonelik Başvuru Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökçe B.
  04 Mart
  17:38

  evet bana dönüldü ancak bayi işleme bile sokmamış talebimi, bu nasıl bir hizmet anlayışı gerçekten anlamıyorum, ne bayiden ne müşteri hizmetlerinden bir bilgi güncellemesini gerçekleştiremeyen aveaya söyleyecek söz bulamıyorum!

 • 04 Mart
  15:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.03.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Mart
  14:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş