Avea Hatlı Telefonla Görüşürken Zaman Zaman Karşıya Sesim Gitmiyor!

İsmet S. |

Yaklaşık 1 buçuk ay önce Samsung s4 mini aldım ve hattımı Avea'ya taşıttım. Daha aldığım gün telefonla konuşurken sesim zaman zaman karşıya gitmeyince Avea müşteri hizmetlerini aradım. Birkaç ayar yapıldı ancak problem devam etti ve ben de cihazda problem olduğunu düşünüp servise gönderdim. Telefon servisten geldiğinde bir problem olmadığı, sadece yazılım güncellemesi yapıldığı yazıyordu.

Ancak birkaç telefon görüşmemde sesim yine zaman zaman karşıya gitmeyince Avea müşteri hizmetlerini tekrar arayıp durumu izah ettim. Müşteri temsilcisi herhangi bir kontrol bile yapmadan hattı başka bir cihazda denememi söyledi. Bir sorunla karşılaştığımızda yanımızda yedek telefon mu taşıyacağız?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Kasım
  23:03

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Ekim
  16:01

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş