Avea Hatlı Telefon Çekmiyor!

Kubilay A. |

Bu şikayetimi Ankara Kızılcahamam'da yaşayan bütün Avea kullanıcıları adına yazıyorum. Reklamlarda bahsedildiği gibi Türkiye'nin %99 küsürünü kapsıyoruz lafı ile hizmet veriyorlar. Ne adam gibi görüşme yapabiliyoruz ne de satın aldığımız paketleri şebeke ve baz istasyonlarının yetersizliği sebebi ile kullanabiliyoruz. Başkent Ankara'nın turizm cenneti Kızılcahamam'a gelen bütün misafirlerimiz ve Kızılcahamam halkı da bu durumdan şikayetçi. Acil kesin çözüm bulunmasını istiyoruz.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  10:08

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Kubilay A.
  24 Aralık
  21:07

  Halen bir geliştirme yok

 • 04 Aralık
  12:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş