Avea Hatlı Cep Telefonuma Ulaşılamıyor!

Fatma C. |

Yaklaşık 2,5 yıldır Avea hat kullanıyorum son 10 gündür telefonumun açık olmasına rağmen arayanlara ulaşılamadığına kapalı olduğuna dair uyarı mesajı gidiyor.Mesajda dahil olmak üzere iletişim kuramıyorum.

Müşteri hizmetleriyle görüştüm ancak bana yönlendirme iptal kodları verip geçiştirdiler.Sorun çözülmezse tekrar aramamı istediler dakikalarca oyalayıp liralarımın sıfırlanması demek ki bu da bir çözüme kavuşturmadı.Çalışan biri olarak yaşadığım bu büyük problemin ne zaman çözüleceğini merakla beklemekteyim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Kasım
  09:58

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Fatma C.
  07 Ekim
  08:23

  sorun üzerine mail adresime sorun ile ilgili dönüş yapıldığı ancak ulaşılamadığına dair mail yolladılar.Zaten sorunumun bu olduğunu belirten bir mailde ben taraflarına attım ertesi gün yaptığım bi görüşme esnasında 444 1 500 nolu telefonla aranadım ancak yaptığım görüşme işle ilgili olduğu için kapatıp kendilerine yanıt veremedim.Daha sonrada ne arayaaan ne soran oldu.

 • 02 Ekim
  08:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş