11 Ekim 2013

Avea Hatlarım Çekmiyor!

Kadıköy'de oturan bir Avea müşterisi olarak Bakırköy'deki işlerim sebebiyle Bakırköy'de oturmak durumunda kaldım. Kısacası devamlı Bakırköy, Beşiktaş ve Kadıköy üçgeninde biri olarak Kadıköy ve Beşiktaş'ta Avea'dan şikayetçi olmayan ben, Bakırköy gibi merkezi bir yerde iki hattımın çekmemesinden muzdaribim.

Yahu arkadaş iki hatta "şebeke problemi verebilir mi" diye sorduğumuzda cevap aynen şöyledir "-evet, verir. " az mı çekiyor? "-hiç çekmiyor. " 2. hattımı alma sebebim tamamen iş nedeniyle idi. Avea bana 2 haftada 6 müşteri ve 1200 lira para kaybına sebep oldu. Neden? Müşteriyle anlaşıyorum, aradıklarında ulaşamıyor ve başkasıyla anlaşıyorlar. Ve buna bir çözüm bulunmuyor.

Şahin 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 15.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Şahin 12 Ekim 2013

    Durun; ben size cevabı söyleyeyim. Boşuna uğraşmayın. "Müşteri temsilcisi; -Evet, o bölgede çekmeme sorunumuz mevcuttur. Bunun için saha çalışması yapıyoruz. ben; -ne zamana kadar beklemem gerekiyor? Müşteri temsilcisi; Bunun için bir süre veremiyoruz." Evet; 500'ü aradığımda hatta pek beklemiyor, hemen cevap veriliyor tarafınızdan. Bu konuda iyisiniz. Ama sorunumu çözemedikten sonra, telefona 10 saniye sonra bakmanızın anlamı nedir? Veya dönüş yapmanızın mantığı. 150 Lira bu ay 9001 faturalı hattıma ödedim. 37 Lira diğer 3g hattıma fatura yansımış, Kontörlü iş hattım olan 4932'ye 50 liradan fazla para yükledim, ücretli internet kullanıyorum. Yani size ayda ödediğim ücret 240TL. Karşılığını alamıyorsam avea'da neden durmam gerektiğini açıklar mısınız? Faturalı hattımın dakikalarını dahi kullanmıyorum şu anda. O hattıma ait telefonumu dahi açmıyorum. Boşta duruyor ama ödüyorum. Yani ben bu mantıktayken, siz neden farklı mantıktasınız? Hani müşteri önemliydi. Bana mantıklı açıklamalar yapacaksanız, sorunu gerçekten çözecekseniz dönüş yapınız. Aksi halde hat taşıma bölümünü falan yönlendirin. Size bağlı kalmamı gerektirecek hiçbir durum söz konusu değil. Saniyesinde taşıyabilirim.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön