Avea Hatayı Kendi Yapıyor Cezayı Ben Ödüyorum!

Mehmet Fatih E. |

Avea ile 6 aylık sözleşme yapıyorum. 6 ay bu tarifede kalırsan 60 tl yerine 30 ödeyeceksin diyor. Mart ayı içerisinde arıyorum tarifem ne zaman bitecek ona göre işlem yapacağım diyorum.

Bana 22 martta bitecek diyor. mecburen 22 martı bekliyorum. Anlaşmadan ay bitmeden ayrılsan önceki ayların cezasını benden tekrar alacak. yani 180 tl geri alacak. daha sonra 72 tl fatura geliyor. Müşteri hizmetlerine tekrar soruyorum.

Bu defada önceki ay bitmiş diyor. Tabi cezasını ben çekiyorum. Hangi m. hizmetleri ile ne zaman görüştün diye soruyor. Tabi tek tek liste tutmuyorum. Hesap özetini mail atın dedim. göndermiş 48 saat içinde ulaşacak dedi. Nasıl bir internet ise 60 saat oldu daha gelmedi?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  10:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş