Avea Hatasını Düzeltmedi!

Doruk K. |

554666**** no'lu hattımı referans tarifesine numara taşıma ile hattımı Avea'ya taşıdım. Referans tarifesinde bulunduğum abone 554666*** no'lu hattın yasal sahibi olmadığından kabul edilmeyeceği bildirildi fakat geçmeden önce Avea müşteri temsilcisiyle 02.03.2014 tarihinde görüşüldü ve geçilebileceği bildirildi.

Daha öncesinde de Avea müşteri temsilcileriyle görüşüldü ve geçilebileceği bilgisi alınmıştır. Şikayet talebi oluşturuldu ve ses kayıtları dinlenmiştir buna rağmen halen hata düzeltilmemiştir. Durumun acil çözülmesi konusunda yardımlarınızı rica ederim çünkü faturam ekstradan ayrı ücretlendirilmektedir.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  15:07

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Mart
  13:26

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş