03 Mayıs 2013

Avea Hatalı Tarife Tanımlanması!

Mart ayı sonunda Çağrı merkezini arayarak şirket hattımın üzerine (Saha Tarifemin) Saha ek paket tanımlatmak ve ilave olarak 1 GB 6ay taahütlü internet paketi almak ve fatura bedelimin 30 TL den az olmasını talep ettiğimi belirttiğim halde gelen ilk fatura bedelim 189TL olarak geldiğini görünce deliye döndüm.

Zaten Saha tarifesinde olduğumu bu numaramın iş telefonum olduğunu belirttiğim halde tarifeden çıkarılmam çok büyük hata olmuş üzerine isteğimin dışında bir tarifeye tanımlanmış olmam da ciddi bir hizmet hatası olarak faturaya yansımış oldu. Nisan ayı faturasını kesinlikle ödemeyeceğimi bildirerek , konu çözümlenmediği taktirde BTK 'ya ileteceğimi bildirmek istiyorum.

Şadan 101 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 06.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Şadan04 Mayıs 2013

    Şikayetim halen devam etmektedir, Şirket hattı kullandığımı yinelemek istiyorum çünkü şirketimden beni arayanların yada benim aradıklarım sizin hatanız sebebi ile habersizce ücretlendirilmemesiydi Avea şirketince , Tarifemi biran önce Türk Telekom saha tarifesine çevrilmesi gerekmektedir ayrıca saha tarifesine ek 1 GB 6 ay taahhütlü tarifeyi ivedilikle geçirmedikleri her saat sorumlu olduklarını hatırlatırım, saygılarımla.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön