Avea Hatalı Paket Tanımlaması Yaptı.

Emre K. |

Yaklaşık 1 hafta önce Avea müşteri hizmetlerini arayıp 15 tl karşılığında her yöne 5000 sms ve 500 mb internet almak istedim. Müşteri temsilcisi benim istediğim paket dışında benim istediğim paketi değilde başka bir paketi 500 dk 500 mb'lık tanımlamış. Dün akşam lira yüklemesi yaptım ve bakiyemden 23 tl karşılığında 500 dk 500 mb paket tanımlandı. Sonra müşteri hizmetlerini arayıp şikayet kaydı oluşturdum.bu sabah bana Avea'dan sms geldi sizi aradık ulaşamadık diye. Bu şekilde illegal işleri Avea'daki müşteri temsilcileri sürekli yapıyor daha öncede mobil tv paketi tanımladılar sonra yanlışlık olmuş dediler. Yetkililer ilgilenmiyor. Avea kalitesi bu da normal!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  15:22

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Ağustos
  16:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş