Avea Hatalı Mesajlar!

Özlem K. |

Bugün erkek arkadaşımla mesajlaşıyordum. Aynen yazıyorum , kısır yiyorum bu ara çok yemek yiyorum vs. . . gelen mesaj kiminle uyudun. ? Tabiki bir anlam veremedim ben kısır yiyorum yazıyorum gelen cevap kiminle uyudun?

Yazdığım mesajın sonuna benim yazmadığım bir mesaj daha eklenmiş. Kendimi anlatamadım ve ayrılığın eşiğine geldik. Aldattığımı düşünen erkek arkadaşıma bir zahmet açıklamayı siz yapın Avea yetkilileri. Sizden acil cevap bekliyorum ve bunun peşini bırakmayacağım. İnsanları böyle zor duruma sokmaya hiç bir hakkınız yok.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme SMS Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  13:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.08.2013 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Ağustos
  16:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş