Avea Hatalı Faturalandırma Yaptı.

Sami K. |

21 liralık GS mobile tarifeliyim. 21 liralık sözleşmeme hattım adına 500 liralık fatura kesilmiştir. Müşteri hizmetlerine ulaşıp durumu anlattım. isim karışıklığı sebebiyle hata oluştuğunu söyleyip gereğini yapacaklarını söylediler. İnternetten kontrol ettiğimde 1037 liralık fatura göründü.

Tekrar müşteri hizmetlerine bağlandım. Durumu anlattım. Gene gereğini yapacaklarını ve sadece 61 liralık faturam olduğunu söylediler. Aradan günler geçti 61 liralık faturamı 1 gün önce yatırdım fakat halen hattım açılmadı, bana ait olmayan borç halen nette görünüyor. Tekrar Avea bayisine gittim gereğini yapacaklarını söylediler hattım halen aramaya kapalı. Şikayetçiyim gereğini ilgilerinize arz ederim.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ağustos
  16:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.08.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 31 Temmuz
  10:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş