17 Eylül 2013

Avea Hatalı Fatura Gönderdi!

13 Temmuz-8 Ağustos tarihleri arasında umre için 26 günlüğüne Arabistan'a gittim. 14 temmuz günü bana Avea'dan hattımı yurt dışına açtırmak isteyip istemediğim ve 30-60-90 günlük umre paketlerinin olduğu ile ilgili mesajlar geldi.

26 gün kalacağım için hattımı yurt dışına açtırdım ve 30 günlük umre paketini kabul ettim. Bana 30 günlük paketin fiyatı 40 dak. giden arama+140 dak. gelen arama 29.90 TL olarak ücretlendirileceği ve kamu 300 tarifesinde olduğum için bu fiyatın tarifeme ekleneceği bildirildi. Kabul ettim ama benim giden aramalarımın toplamı 46 dakika ve 20 dakikadan sonra giden her aramam ücretlendirilmiş. 325 TL fatura geldi. Giden aramada 6 dak.aşım var ama 26 dakika ücretlendirilmiş. Fatura ispatı.

Fatma 389 Okunma

Cevaplar

 • Fatma 08 Ekim 2013

  Ulaşmaya çalıştığınız numara doğrudur öğretmen olduğum için mesai saatlerinde aramayı tercih ettiğiniz için ulaşamazsınız..Ayrıca ben avea müşteri hizmetlerine tekrar dönüş yaptım ve konuya tam hakim olamayan müşteri temsilcisinin yaptığı açıklama HANIMEFENDİ SÜRE AŞIMI YAPMIŞSINIZ oldu...BEYFENDİ BANA 40 DAKİKA GİDEN ARAMA HAKKI VERİLMİŞMİ DEDİM EVET DEDİ ONAYLADI 140 DAKİKA GELEN ARAMA HAKKI VERİLMİŞMİ DEDİM EVET DEDİ ONAYLADI.(BU KAYITLAR SİZDE MEVCUT)..PEKİ NEDEN BENİM GİDEN ARAMAM 20.DAKİKADAN SONRA ÜCRETLENDİRİLMEYE BAŞLAMIŞ DEDİM CEVAP VEREMEDİ..ALAKASIZ ŞEYLER SÖYLEDİ...BEN SİZİ ÜSSÜME BAĞLAYIM DEDİ..BEN MATEMATİK ÖĞRETMENİYİM GİDEN ARAMA SANİYELERİNİ TEK TEK TOPLADIM 20.DAKİKADAN SONRA GİDEN ARAMALARIM ÜCRETLENDİRİLMİŞ...BEN GEREKLİ TÜM BELGELERİ HAKEM HEYETİNE VERDİM..29 TL LİK YURT DIŞI PAKETİNİ 104 TL + 325 TL OLMAK ÜZERE 429 TL ÖDETTİNİZ..AVEAYA GÜVENMİYORUM SÖZLEŞMEM BİTTİĞİ GÜN OPERATÖRÜMÜ DEĞİŞTİRECEĞİM..GEREĞİ YAPILACAK...KENDİNİZE BİR MATEMATİK UZMANI BULUN VE TOPLATIN GÖRÜŞME SANİYELERİNİ ÇOK NET GÖRECEKSİNİZ...HAKKIMI SONUNA KADAR SAVUNACAĞIM..BENİDE SÜREKLİ RAHATSIZ ETMEYİN DERS SAATLERİMDE..

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 19.09.2013 tarihinde aranmış, ancak irtibat numaralarının hatalı olması nedeniyle kendisine ulaşılamamıştır. Tarafımıza geçerli bir irtibat numarası iletebileceği ya da Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceği yönünde müşterimize SMS gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Fatma 17 Eylül 2013

  benim faturamda gelen giden arama süreleri görünmüyor bana sadece faturanız incelenmiştir hiç bir hata yoktur diye msj geldi aveadan..Ama ben online işlemlerden konuşma hareketlerine girdiğimde gelen giden bütün aramalarımın saniyelerini görüyorum ve haklılığımıda ispat ederim..gerekli heryere şikayet edeceğim..20 dakikadan sonra ücretlendirme yapıldığı açık görülüyor..benim toplam 40 dakika giden arama hakkım var..en kısa zamanda tüketici hakem heyetine bütün evrakları götürüp haklılığımı ispat edeceğim orayada şikayet edeceğim..

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön