Avea Hatalı Bilgilendirme Yapıldı!

Mehmet B. |

Bir yıl önce Avea bayisinden kampanyalı olarak aldığım Nokia telefonu için iki yıllığına Avea operatöründen ayrılmayacağıma dair taahhüt yaptım. Yaklaşık bir ay önce telefonu aldığım tarifeyi değiştirerek bir üst pakete geçtim. Tarife değişikliği yaptığım ve taahhütü bozduğum gerekçesiyle benden cihazın tüm parasını ve ceza olarak 107 tl bir bir fatura gönderdiler. Toplam ödemem gereken tutar 460 tl. Tarife değişiklik yaptığım da ve telefonu aldığımda bilgilendirilmedim. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede ödemem gerektiğini . Hatanın bana ait olduğunu ve yetkili kimsenin olmadığı söylendi. Paranın iadesini ve yapılan yanlışın giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Nisan
  21:58

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Nisan
  01:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş