Avea Hatalı Bilgi Veriyor!

Kaan A. |

Avea çağrı merkezini aradım, Hattımın Kartalcell faturalı olduğunu ve 24,5 tl'lik olan tarifeye geçmek istediğimi beyan ettim, kendileri bana bu tarifeye Avea iletişim merkezlerinden geçebilirsiniz herhangi bir sorun bulunmuyor diye bilgi paylaştılar. Bende Yenibosna Avea iletişim merkezine gittiğimde bu işlemin yapılamayacağı yönünde bilgi verdiler, hangi tarafın doğru bilgi ile çalıştığını anlamış değilim, acil olarak ses kayıtlarının dinlenmesini verilen hatalı bilginin düzeltilerek tarafıma dönüş yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  10:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Temmuz
  14:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş