29 Nisan 2013

Avea Hatalarını Telafi Etmiyorlar!

500 dakikası 25 tl tarifesini kullanıyordum ama ilk faturamdan bu yana sürekli her ay faturam yükselmeye ve 2-3 katını aldılar benden faturalarımı ödememe rağmen her ay 500 dakikanın sadece 200 dakikasını kullanmama rağmen hiç bir şekilde 500 dakikayı geçmediğim halde beni müşteri temsilcileri arayıp aşırı kullanımdan dolayı ekstra olarak 130. 00 küsür fatura çıkarttıklarını ve 18 nisana kadar ödemediğimde hattı kullanıma kapatacaklarını söylediler.

Ben genel müdürlüğünü de aradım bana hala aynı cevabı verdiler sistemlerinde fazla kullanım çıkmadığı açıkça görüldüğü halde hattımı kullanıma kapattılar tüketici haklarına başvurup Avea hakkında dava açacağım.

Gülşen 30 Okunma

Cevaplar

  • Gülşen 30 Nisan 2013

    ben aylık 500 dakikanın maximum 300 dakikasını kullandığım halde bana fazla kullanımdan dolayı fatura kesilemez fazla kullansam bile zaten faturaya yansıtılır ve ödenir ben 500 dakikaya ulaşamadığım halde faturalarımı hep 2 mislisini ödedim.. internet kullanımı olduğunu iddia ettiler oysa ki ben tarayıcınıza bile bağlanamıyordum.. bu durum en kısa sürede çözüm bulunmazsa tüketici haklarına başvurup insan hakları mahkemesine de dava açmak zorunda kalıcam. sistemlerinizden zaten aylık kaç dakika görüştüğüm net bir şekilde çıkar aksi iddia edilemez..

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön