Avea Hataları Olmadığını İddia Ediyorlar!

Osman M. |

Kullanmış olduğum 3 Avea hattının tarifesi bitti. %50 indirim tarifesine geçtik, ancak fatura yine normal tarife üzerinden geldi. 3 defa aradığım müşteri hizmetlerinden 3 farklı cevap aldım. Kafam karıştı. Şikayet kaydı oluşturuldu ve kayıtlar incelendi hataları yokmuş. Aldığım cevaplara istinaden şu soruları sormak istiyorum; mayıs ayında geçmem gerektiği söylendi, neden mayıs ayında değil de haziran ayında bilgilendirildim?

Tarife bittikten sonra geçtiğim söylendi, hangi tarihte geçmem gerektiğini yine kendileri söyledi. Ev telefonu tarifemin değiştiği söylendi. Sürekli klasik hattayım, hiç değişmedi. Avea tarafından ciddi birinden ciddi bir cevap ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ekim
  11:38

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.07.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Temmuz
  00:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş