05 Kasım 2014

Avea Hat Taşıma İşlemini Gerçekleştirmiyor!

01/11/2014 tarihinde numaramı Avea'ya taşımak için bayide gerekli belgeler için işlem başlattık. 05/11/2014 günü oldu, hala taşımanın gerçekleşeceği hak. SMS bilgi mesajı gelmemesi üzerine müşteri hizmetlerini aradım. Fakat herhangi bir bilgi yok denildi. Müşteri hizmetlerini aramamdan 23 dakika sonra evraklarımın ulaşmaması gerekçesiyle numara taşıma işleminin durdurulduğu tarafıma mesaj ile bildirildi.

Bayiyi arıyorum, sorun Avea'da, öyle bir gerekçe gösteriyorlar diyor, fakat müşteri hizmetlerini arıyorum, evraklar eksik diyor. Sorun nerede anlayamadım, biz yine 5-6 gün beklemek zorunda bırakıldık, Avea tarafından.

Nihat 202 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Kasım 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 06.11.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Nihat 05 Kasım 2014

    ilginize tşk ederim. ama sorunumun çözüleceğine ihtimal vermiyorum. Yasal süre olan 6 gün içinde yani en geç 06/11/2014 tarihinde gerçekleşmiş olması gerek. ayrıca müşteri hizmetlerine bu konuda ki şikayetimi kayıt yapmadıkları gibi ortada herhangi bir şikayetlik olay yok deyip insanları daha da üzmektedirler. ayrıca internet sitenizden de bize yazabilirsiniz demenize rağmen, siteniz de mevcut şikayet sayfasına sadece avealı olanlar girebilmektedir. yani müşteri hizmetleriniz de internet sitenizden de bu işi çözemedim. tşk.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön