Avea Hat Taşıma İşleminden Sonra 1 Gün İçin 1 Aylık Fatura!

Rıdvan A. |

Avea hattımı çekmemesinden dolayı para verip hizmet sıfır olmasından dolayı V** taşıma gereğinde bulundum ve taşıma işlemi gerçekleştirdim. Hesap kesim tarihimi 1 gün geçtikten sonra taşıma işlemi gerçekleşti. Ve ay sonu bana Avea'dan 95 lira gibi fatura yansıması yapıldı. 1 gün için 1 aylık fatura ve 2 adet indirim cezası uyguladılar.

1 gün için 1 ay fatura ödemek nedir? Çoğumuz 95 lira kazanmak için 2-3 gün sabahtan akşama kadar çalışan insanlarız. Böyle şirketlerin nasıl bizleri mağdur edip zengin olduğunu böylece görmüş bulunuyoruz. Ailemde 2 adet daha hat var ve en yakın zamanda o hatları da iptalini düşünüyorum.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  11:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Ekim
  15:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş