Avea Hat Taşıma İşlemimi Hızlandırmasını İstiyorum!

Tuba K. |

12-13/02/2014 tarihinde Metrocity Avea bayiinden hat taşıma talebinde bulundum. Maksimum 6 günün sonunda taşımanın gerçekleşeceği teyidi tarafıma verilmesine rağmen bu gün gelen mesajla 21/02/2014 tarihinde taşımanın olacağı tarafıma bildirildi fakat taşıyacağım hattın hesap kesim tarihi 20/02/2014 olacağından dolayı ekstra 45 TL'lik bir fatura tarafıma yansıyacak, işlemin hızlandırılması ve mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Numara/Hat Taşıma Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Şubat
  10:57

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.02.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Şubat
  10:54

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş