Avea Hat Taşıma İşlemi!

Yunus A. |

Hattımı 08.04.2013 itibariyle Vodafone faturalı hattan Avea faturasıza geçirmiş bulunmaktayım. Ama ne yazık ki müşteri hizmetleriyle görüşmeme rağmen hala bir çözüm bulunamadı bugün 2. gün ve mağdur durumdayım. Telefonumun sorunu şöyle: ben arama yapabiliyorum ama ne yazık ki dışarıdan beni arayamıyorlar. Hattımı Avea ya taşıdım. Vodafone a kayıtlı böyle bir numara yoktur. Şeklinde telesekreter ile karşılaşıyorum. Çıldırmak içten değil. müşteri hizmetlerini aradım ama kesin bir çözüm yok yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bugün 2. gün ve mağdurum.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  10:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Mayıs
  10:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş