Avea Hat Taşıma Çilemiz!

Kübra Melisa Ç. |

Ben Vodafoneluyum ve Avea'ya geçmek istedim üç hafta önce böyle bir işlemde bulundum ve gittiğimiz Avea şubesinde düzgün bir işlem yapılmadığını anladım çünkü bir hafta geçmesine rağmen hiçbir mesaj gelmemişti. Hat teyzemin üzerine olduğu için gitti ve hiçbir işlem yapılmadığını öğrendi. Sonra tekrar bir işlem yapıldı bir hafta geçti aradım yine bir işlem yapılmadığını öğrendim ve telefonuma kontör yükledim, baktım işlem açılmamış. Böyle bir geçiş görünmüyor.

Paket yaptım Vodafone'da Avea'ya ikinci hat geçişi başvurumdan iki hafta geçti bugün mesaj atmışlar 31 Ağustos'da hattınız Avea'ya geçecek diye mesaj attılar. Hattım da ki paket boşa gidecek bunun için Avea'dan şikayetçiyim!

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Eylül
  10:45

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 31.08.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 31 Ağustos
  09:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş