Avea Hat Taşıma Cezası Olarak Fazla Fatura Çıkarıyor.

Rıfat K. |

Her ayın 10'unda faturası kesilen Avea hattımı 26.04.2014 tarihinde Vodafone'a taşıdım.
21.04.14'te ise müşteri hizmetlerine 10.05.14'e kadar ödeyeceğim fatura bedelini sordum, belirtilen ücret dışında ödeme yapmayacağımı belirttim. 10.05.14'e kadar sadece aylık paket bedeli olan 38 TL borç olduğu bilgisini aldım. Ne var ki; 38+45 lira olmak üzere 2 fatura çıktı. Yaptığımız görüşmenin incelenmesini her istediğimde cevap verilmeden sadece borcun olduğunu belirtiyorlar. Bu fatura kullanım bedelinden ziyade hat taşıma cezası olarak kesilmiştir. Hukuk birimlerinizce korkutulmuş, bu faturalardan ne kadar kar ettiniz bilmiyorum, ancak zamanı geldiğinde cezası karınızdan az olmayacaktır.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rıfat K.
  05 Temmuz
  17:38

  Ek olarak da belirtmek isterim ki, hem müşteri hizmetlerinden hem de buradan oluşturulan şikayet talepleri daha cevaplandırılmadan ve sonlandırılmadan abim Kemal Kahveci'nin PTTcell olan hattı kısıtlanmıştır, tek bir şey yapmaları gerekiyor, hat taşımadan önceki son müşteri hizmetleri ile yapılan konuşmayı dinleyecekler. O konuşmadan borcun ne kadar olduğu açık, fazlası geldiğinde ödemeyeceğimi söylemem de temsilcinin bunu kabul ettiği de açıktır. Artık daha fazla rahatsız edilirsem siz beni dava etmezseniz ben sizi edicem. Yeter artık!

 • Rıfat K.
  05 Temmuz
  17:32

  Arayıp ulaşamadık diye bir hizmet ilişkisi olamaz, haksız yere gelen faturanın ödenmesi için 50 kez arayıp şikayete cevap verirken 1 kere aranması ironik. Bi daha arayın!

 • 05 Temmuz
  17:12

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.07.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Temmuz
  14:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş