Avea Hat Taşıma!

Şeyda T. |

Kullanmakta olduğum ,0507 390 **** nolu Avea numaramı 15.03.2013 tarihi itibariyle Turkcell e taşıdım. Hattımı taşımadan önce Avea müşteri hizmetlerini arayıp herhangi bir tahaddüdümün olup olmadığını sordum. Müşteri temsilcisi şubat 2013 tarihinde tahattüdümün bittiği bilgini verdi. Buna istinaden bu ay bana gelen Avea faturasında taahhütten cayma bedeli yansıtılmış. Bu konuda
Avea ya 2 kez şikayet açtım.48 saat içinde geri dönüş yapılacağı bilgisi verilmesine rağmen tarafıma dönüş yapılmıyor. Avea ile daha öncede aynı konuda sıkıntılarım oldu.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Bilgilendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mayıs
  15:52

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Nisan
  15:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş