Avea Hat Sorunu...

Cüneyt Ç. |

İstanbul Ataköy Airport AVM' de baz istasyonunda bir sıkıntı olmuştur 15 günü aşmış bir süredir bu problem çözülememiştir, ne zaman çözülecek sorusunun cevabı (en kısa sürede) sorunda Belediye'ye ödenmesi gereken bir vergi ödenmediği için belediye baz istasyonunu mühürlemiş.

Evet Avea' nın büyüklüğü böyle bir sorunun oluşmasını engelleyecek kadar değilmiş, 15 günden fazla bir sürede çözecek kadar da değilmiş ama hattımı Turkcell' e taşıyınca benden Cayma bedeli alacak kadar büyük bu hakkı da problemi çözmeyeceğiz demiyoruz, bu yüzden ödemek zorundasınız bu cayma bedelini, 35-40 TL gibi cüzzi bir miktar yani Avea' nın gözümdeki marka değeri kadar küçük.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ekim
  13:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 27 Ekim
  10:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş