Avea Hat Sorunu!

Ahmet S. |

AVEA hattımı hangi telefona taktıysam telefon wcdma/gsm modundayken telefon çalsın yada arama yapmak isteyim anında reset atıyor. GSM moduna aldığım zaman böyle bir sorun kalmıyor. Daha önce birkaç defa müşteri hizmetlerini aradım ve en sonunda yönlendirme ayarlarını sıfırlayan iki kod verdiler ancak onlar da işe yaramadı. Bilgilendirme açısından telefonum sony xperia s. Forum sitelerinde benim gibi bu sorunla karşılaşan çok insan var. Tek çözüm hattı kapattırmak mı yani bu mu artık çözüm yolu. .

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Nisan
  09:22

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Nisan
  08:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş