Avea Hat Sinyal Vermedi!

Fuat A. |

19 Kasım salı günü Samsun'a gittim. Sabah uçakla işlerim gereği; saat 10 ile 12 arası Avea hattıma sinyal gelmedi. Diğer numaralardan arama ve mesaj alamadım. Şimdi 6 aylık sözleşmem olduğu için fesih edemeyeceğimi cezai işlem uygulanacağını söylüyorlar.

Ben görüşme yapabilmek içi diğer operatörden hat aldım. Bunu kim karşılayacak? Ben bu cayma bedelinin kalkmasını istiyorum. Hattım çekmedi. Bunun taahhüdünü vermek durumunda değilim. Sözleşmemi ücretsiz olarak fesih edin de kurtulayım sizden.

Destek merkezini beni aradı bir daha böyle durum olursa önceden bilgi verilecekmiş. Bu ne demek. Bunun karşılığında ne yapacaksınız diye soruyorum. Çalışmalarımız devam ediyor diyor. Komik gerçekten komik!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Aralık
  14:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Fuat A.
  25 Kasım
  17:05

  bugün bi mesaj aldım hattınızın iptali için 10 gün içinde bize başvurabilirsiniz diye ben hattımı iptal ettirmek istemiyorum bu numara sonuçta benim numaram ben hattımız oparatörden degiştirmek istiyorum çekmiyo ve bana zarar veriyor bundan dolayıda magdur durumda kaldım.

 • 25 Kasım
  12:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş