09 Nisan 2013

Avea Hat Sahibinin Onayı Olmadan Tarife Değişikliği!

Bu akşam Avea ile yaşanan ilginç durum şu.28.03.2013 tarihinde benim adıma kayıtlı fakat oğlumun kullandığı telefon hattı ile ilgili bir kampanya onayı alınıyor ve bir sene taahhüt isteniyor.Oğlum da kabul ediyor.Fakat kendisi o tarihte 18 yaşından küçük.Ayrıca 06.04.2013 tarihine tekrar aranarak aynı kampanya için tekrar benden onay isteniyor.

Ben onay vermedim. Bugün de hattımı kapatmak istediğimde hayır kapatamazsınız taahhütünüz var dendi.Aldığım ilginç yanıtta şu ben Avea'yı ararsam güvenlik bilgileri soruluyor, onlar ararlarsa böyle bir güvenlik yok.Karşısına çıkan kişiyi muhatap alıyor(hat sahibi olmasa bile)bu kişi çocuk bile olsa! Bunun yasal değil ve hakkımı arayacağım.

Sevilay 86 Okunma

Cevaplar

  • Sevilay26 Temmuz 2013

    Avea firmasının müşteriye hizmet ve bakış açısı bana göre haksızlıklarla dolu.Bu yüzden bir sürü bedel ödemek zorunda kaldım. Ancak bir daha Avea'nın yanından bile geçmeyeceğim. Yakınlarımı da bu konuda uyaracağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 12.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön