Avea Hat Sahibinin Kimliği Farklı Aynı Hatta Paket Satılan Kimlik Farklı!

Cem S. |

Kartalcell hattımın sim kartı bozuldu. Yedek sim çıkartmak istediğimde bayideki adam Kartalcell sim kartlarının artık kolay kolay bulunmadığını yardımcı olamayacağını söylemesi üzerine yeni hat satın aldım. Fakat eski kullandığım hatta kendi kimlik numaramla paket satın aldığım için yeni hattıma aynı paketi alamadım.

Avea müşteri hizmetlerini aradığımda hattın annemin üzerine olduğunu öğrendim. Hiçbir işlem yapamayacaklarını belirttiler. Ben de sadece benim kimliğimle alınmış olan paketin iptalini istedim. Bunu da yapamayacaklarını belirttiler. Madem bunu yapamıyorsun başkasına kayıtlı olan hatta başkasının kimliğine neden paket satıyorsunuz?

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Sim Kart Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Eylül
  15:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.09.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Eylül
  09:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Cem S.
  07 Eylül
  17:30

  Numarayı taşırken doldurduğumuz form kağıdına kendi bilgilerimi yazdığım için hattın kendi üzerime taşınacağını da sanıyordum. o zaman boşu boşuna doldurmuşuz o kağıdı? Numarayı versek yetiyormuş... Ya hat annemin üzerine değil de yabancı biri benim kimlik No..'mu kullanarak almış olsaydı ne olacaktı? Bu saçmalığı hemen durdur Avea!