Avea Hat Kısıtlaması ve Yetkisiz Yetkililer!

Tugay K. |

Bu kadar insanı saf yerine koymak gerçekten ayıp bir şey ya! 10 tane elemanı genel müdürlük denen bir yere koymuşlar sözde en yetkili kişiler ama benim kafalarına göre kapattıkları hatlarımı açmaya ya da açan kişiye ulaştırma yetkisi yok.

İstenen bütün belgeleri göndermeme rağmen gün içinde yetkili arkadaşlar size dönüş Yapacak dendi dönmediler defalarca aradım aynı şeyleri papağan gibi tekrarladılar sonuç yok. Helal olsun sana Avea bir insan anca bu kadar mağdur edilebilirdi!

Etiketler :

Abonelik İptal Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Nisan
  10:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Nisan
  10:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş