Avea Hat Kısıtlaması!

Sefa A. |

05051153*** numaralı hattımı 1 hafta önce almış ve açtırmış bulunmaktayım. Bugün itibari ile hattımı kapattırmak istiyorum cayma bedeline ve gelecek olan faturaya razı olmama rağmen hattımı kapatmıyorlar. Gereken evrakları iletmediğim taktirde hat açık kalıp fatura geleceğini belirtiyorlar. Buradan olumlu bir yanıt alamazsam mahkemede hakkımı arayacak ve aramalara kapalı olduğu sürece gelen faturaları ödemeyeceğimi belirtmek isterim.

Etiketler :

Abonelik İptal Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  16:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Nisan
  10:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş