Avea Hat Kısıtlaması!

Umut K. |

28 Temmuz'da bana "bu ay ki faturanız 15 TL'nin altında olduğu için faturalandırma işlemi yapılmamıştır" diye mesaj atıyorsunuz. Sonra bugün oğlumu aramaya çalışırken hattımın kısıtlandığını görüyorum. Ne hakla birden bire hattımı kısıtlarsınız çok acil bir işim vardı. Ne hakla siz bilgilendirme yapmadan hattı kapatırsınız. İnsanın çok acil bir şeyi olduğunda hattı kısıtlanması ne garip demi, faturalıya hat kesintisiz kullanıma açık kalsın diye geçiliyor ama siz kafanıza göre hattı kısıtlıyorsunuz. Çağrı merkezindeki E.... hanımda yardımcı olmamak için elinden geleni yaptı.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  08:44

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Ağustos
  13:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş