Gökhan K. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler Avea

Avea Hat Kısıtlama!

Gökhan K. |

Hattıma her ay paket ücretini kesintisiz olarak sağlamaktayım. Hattımda mobil öğrenci tarifem olmasıyla birlikte Avea içi 5000 sms paketi ve buna ek olarak 500 dakika+her yöne 1000 sms+1 gb internet paket fiyatıma ücreti ödemekteyim fakat 27. 07. 2013 tarihinde hattımda kullanıma açık dakika sms paketi olmasına karşılık hattımda kısıtlama yaşadım. Arama yapmam, kısa mesaj göndermem, iletişim özgürlüğüm engellendi.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan K.
  14 Haziran
  20:48

  Teşekkürler Avea

 • 06 Kasım
  10:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 01.08.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Temmuz
  09:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş