Avea Hat Kapatmama Rağmen Fatura Gönderdi!

Mehmet Ü. |

2 adet Avea MEB kamu hattımı kapatmama rağmen, bu ay 2 adet faturam tekrar geldi. 2004 tarihinden beri Avea müşterisiyim. Hat kapatma başvurum alındıktan sonra 6 günde kapatılıyor ve hat kapatma işlemim fatura kesim tarihinden 1 gün sonraya ertelenip, benden tüm ayın ücreti alınıyor. Hem başvurduğum günde kapatılmıyor hem de fatura döneminden bir gün geçmesine rağmen benden 1 aylık ücret alınıyor. Tüketici mahkemesine gideceğim eğer düzeltilmezse.

Etiketler :

Abonelik İptal Fatura Gönderimi Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Aralık
  19:17

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Kasım
  13:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş