Avea Hat Kapandığı Halde 2 Fatura Kesti!

Engin M. |

Avea'nın altyapısında olan kartalcell 21'lik tarifede faturalı hattım vardı. Ben bunu iptal etmek istediğimi bayiye belirttim. Aynı gün görüşmelere kapandı bir hafta sonra bir müşteri temsilcisi diğer hattımdan aradı ve indirim yapabileceğini söyledi.15 liraya kadar düşürdü ben yine kabul etmedim iptal ettirmek istediğimi söyledim.

Bayiden iptal ettirdiğim zaman bir fatura kadar ücret yatırdım. İptal ettirdikten sonra bana 2 fatura daha kesildiğini öğrendim. Bayideki çalışanlar son derece donanımsız (Yalova İstanbul Caddesi bayii) gerçi geneli aynı. Hadi bu kesilen faturanın birini ödedim ama son kesilen 41 liraya hiç bir anlam veremiyorum. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Abonelik İptal Hizmet Yetersizliği Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Kasım
  10:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Ekim
  08:45

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş