Avea Hat İptalini Askıya Alıp Fatura Gönderdi!

Bahadır K. |

29/08/2013 de hat tarife değişikliği için görüştüm. 24 saat içinde aranacaksınız dendi. Ben her gün Avea'yı aradım, bekleyin biz arayalım denildi. 1 hafta arayan olmadı.

Hat iptali için aradım, hattınızı askıya alıyoruz denildi, kimse git form imzala demedi. Bana hiç konuşmadığım halde 2. bir fatura daha gönderilmiş. Üstelik telefonda gönderilmeyecek dendiği halde.

Telefon kayıtları dinlensin dedik, geri dönüş olmadı. Bizim kurumda 67 hat var, hepsini sırayla taşıyoruz. Pahalı olsun ama en azından doğru beyanlarda bulunulsun. Hat askıya alınıyor ama fatura geliyor.

Etiketler :

Abonelik İptal Bilgilendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  16:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Eylül
  15:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş