Avea Hat İptaline Ceza Kesti!

Caner S. |

Yaklaşık bir yıldır faturalı Avea kullanıcısıydım. Pro 600 tarifesinde bir yıllık taahhütle kullandım. Daha sonra Pro1200 tarifesine geçişimi gerçekleştirdim.Müşteri temsilcileri arkadaşlar tarafından eskiye dönük taahhüdümün sona erdiğini söylediler.

Bir kaç ay sonra memnuniyetsizliğim sebebiyle Avea hattımı iptal ettirdim.Bu hat kapama işlemimden sonra 120 TL'lik bir fatura ile karşılaştım. Avea ile yaptığım son görüşmede bu faturaya sebep olarak hat iptalinin bir cezai sonuç doğurduğunu söylediler.

Hattınızı başka operatöre taşıma işleminde Avea'ya danışmak gerekiyormuş, yoksa cezalandırılıyormuşuz. Hangi kanunda yazdığını hala öğrenemedim. Avea'dan bu mağduriyetim için acil çözüm bekliyorum.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Nisan
  14:23

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.04.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Nisan
  09:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş