Avea Hat İptalinde Zorluk Çıkarıyor!

Burhanettin B. |

Daha önceki şikayetlerim ile ilgili hat kapama talebinde bulunmak istedim fakat hat açarken kolaylık sağlayan firma hat kapama işlemleri olduğunda ise kırk dereden su getiriyorlar müşteri hizmetlerini değişik zamanlarda aradığımda hattımın faturasız hatta taşındığında herhangi bir ücret olmayacağı ve fatura kesimden sonra ya kalırsa da sadece kullandığınız kadar yansıyacağı söylendi.

Tekrar aradığımda ise tümüyle farklı şeyler söylendi o kadar kızdım ki artık ne kadar ücret alındığı umrumda değil faturalıya geçme işlemi yapın dedim yaklaşık 60 saat varken fatura kesim zamanına bana max 48 saat sürer dediler fakat iş ciddiye gelince tekrar belki zaman yetmez o zaman tekrar fatura yansır diyorlar.

Etiketler :

Abonelik İptal Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Haziran
  18:35

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Mayıs
  16:04

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş