22 Mart 2013

Avea Hat İptali!

506 770 ***** Nolu Avea hattımızı 21.01.2013 tarihinde kapatma talebimizi iletmiş ve Avea dan hattın iptal edildiğine dair bilgi yazısı tarafımıza ulaşmıştır. İlgili tarihten sonra hat hiçbir şekilde kullanılmamış olmasına rağmen farklı rakamlarda faturalar oluşturularak fatura gönderimi devam etmiştir.

Şubat döneminde gönderilen faturayı da ödedik. Ancak kullanmadığımız hatta nasıl fatura oluşturulduğunu anlamadığımız ve haksız fatura olduğunu düşündüğümüz için artık Mart döneminde gelen faturayı ödemedik. Ödenmeyen fatura için borç hatırlatma yazısı gönderilmiş ve ödenmediği taktirde icra takibi başladığı bildirilmiştir. Acil olarak şikayetimizin değerlendirilmeye alınmasını rica ederim.

Kivanç 5.339 Okunma

Cevaplar

  • Kivanç 22 Mart 2013

    Müşteri hizmetleri aradı. Müşterinin iptal talebinden 48 saat içerisinde talebin işleme alındığını belirttiler. Talebim 21.01.2013, fatura kesim tarihim 22.01.2013, işlemin yapıldığı tarih ise 23.01.2013 tür. yani faturanın kesilmesi beklenip yeni fatura oluşumundan sonra hat iptal edildiği için yeni fatura oluşturulmuştur. Olayda art niyet olduğunu ve avea'ya yakışan bir hizmet olmadığını düşünüyorum. İlgili personelin talebi işleme geç almasından dolayı oluşturulan faturanın iptal edilmesi için şikayetimin değerlendirmeye alınmasını rica ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön