Avea Hat İptali!

Nesrin A. |

2010 yılında TTNET aracılığı ile bilgisayar aldım. Yanında taahhütlü olarak mecbur tutulan Avea hatlı 3g hattı da verdiler. 554649**** düzenli olarak faturasını ödedim. 3g yi kullanmadığım için arada geciktirdiğim faturalar da oldu. 3g yi kullanmadığım için iptal etmek istedim. Taahhütlü olduğu için iptal etmediler.

Bende kullanmadığım halde faturaları ödemeye devam ettim. Nisan ayı faturası tarafıma ulaşmadığı için bende ödeme yapmadım.Ama daha sonraki ay faturaları ödendi. Avea bu hattı iptal edip her ay 1 lira yada 15 lira ödediğim faturaya 106,00 TL fatura yansıtıp hukuki işlem başlatmış. Daha önce de defalarca yaptıkları hatalardan ciddi sıkıntılar yaşadım.

Etiketler :

Abonelik İptal Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  13:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Haziran
  11:27

  Merhaba,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş