27 Ocak 2014

Avea Hat İptal Süresini Uzatıyor.

1,5 yıl önce almış olduğum GS mobile aşımsız 5 gb hattımın taahhütü bittiği için devam ettirmeyi düşünüyordum. Fakat Bimeks Via Port şubesindeki 50 tl'lik hediye çeki kampanyasından yararlanmak için yeni hat alarak 12 ay taahhüt verdim. Eski ürünümü iptal ettirmek istediğimde ise 10 gün içerisinde iptal edileceği söylenildi ve bu 10 günlük zaman zarfında yeni kesilecek faturanın da ödeme zorunluluğu olduğu müşteri temsilcisi tarafından tebliğ edildi. Anlamadığım 1 konu yeni alınan hattın 1 dk gibi bir süre içerisinde aktif olurken iptal süreci neden 10 gün sürüyor buna bir anlam vermiş değilim. Hat iptali için yeni bir fatura gönderilmesi durumunda yasal hakkımı kullanacağımı buradan beyan ederim.

Mustafa 96 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2014

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 28.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa13 Şubat 2014

  inceleme falan başlatılmadığını şikayetimin halen devam ettiğini yukarıda belirttiklere üzere 500 ü 24 saat arayabilirsiniz dedikleri gibi aradığımızda sürekli sistem çalışması olduğunu beyan ettiklerini tüm türkiyeye buradan ilan ederim. Tüketici hakları ve Savcılık aracılığıyla avea firmasına davamı acıyorum. Konu ile ilgili hiçbir müşteri temsilcisinin tarafımı aramamasını gerekli konuları avukatım aracılığıyla kendilerine ileteceğimi beyan ederim.

 • Mustafa01 Şubat 2014

  Şikayet ile ilgili defalarca avea tarafından defalarca arandım fakat hala bir çözüm bulunamadı. Gerçekten bu kadar basit bir konuya yardımcı olacak bir yetkilinin olmaması gerçekten avea için vahim bir durum .

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

  Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön