Avea Hat İptal Formu!

Mutlu Ç. |

6 yıldır Avea kullanıyorum. Faturalı tarifeye geçtim. Kullanmadığım halde bana internet kullandığım iddia edilerek 130 tl fatura gönderildi. itirazlarım sonuç vermedi. Müşteri hizmetlerini arayarak hattımı kapatmak istediğimi söyledim. Bana bayiye gidip form doldurmamı söylediler. böyle şey olur mu? Neyin formu bu? Şahsi ve hatla ilgili tüm bilgilerim var sizde zaten. lütfen sorunum çözülsün. Tüketici mahkemelerine başvuracağım.

Etiketler :

Abonelik İptal Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mayıs
  17:10

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Nisan
  10:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş