17 Eylül 2013

Avea Hat Geçişinde Haksız Bedel Talep Ediyor!

Size ulaşmamdaki amacım benim ve birkaç yakınımın telefon hatlarını Avea'ya taşımamız sonucunda karşılaştığımız problemlerdir. Kendime ait 3 hat ve yakınlarıma ait 2 hattı aynı tarihlerde Avea'daki kamu mega tarifesine geçtik.

Hattımızın fatura yenileme dönemindeki birkaç günlük kullanımına babamın hattına 39 mb'lık internet kullanımına yaklaşık 80 TL Benim hattımın 5-6 mb'lık kullanımına 19 TL fatura yansıtılmıştır.

İtiraz için arama yaptığımızda personel itirazımızın geçersiz olduğunu ve bu bedelleri ödememiz gerektiğini bize söylemişlerdir.

Murat 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 19.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön