Avea Hat Devri Yapmıyor!

Burak H. |

Adıma kayıtlı 4 tane hattımı şirketime devretmek istiyorum. Gider göstereceğim. Kocaeli - Gölcük'teki Avea bayisine gittiğimde gayet saygısızca 1 ay sürer şimdi yapamayız masrafı var diye geçiştirilmeye çalışıldım. Ben diretince aldılar evrakları ama şimdi formumuz yok biz yapıp size bilgi veririz dediler.. Her sorduğumuzda hala form gelmedi diyorlar. Yeni hat açmaya geldi mi 5 dakikada çözüyorlar her şeyi. Bu hiç adil değil. Ayrıca ben bu hatlarımı iş için kullanıyorum. Şirketimde gider olarak göstermiyorum. Hala çözmüyorlar.

Etiketler :

Abonelik Başvuru Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Şubat
  08:06

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Burak H.
  17 Şubat
  17:20

  henüz çözülmüş birşey yok.

 • 14 Şubat
  13:34

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş