Avea Hat Devir İşleminin Yapılamaması!

Samet B. |

27 eylül tarihinde Avea bayiinden hat devri için talepte bulundum. 40 TL ücret ve kimlik fotokopisi aldılar. 3 gün içerisinde mesaj geleceğini cevaplayıp gönderdiğimde hat devir işleminin tamamlanacağını söylediler. 20 gündür mesaj bana ulaşmadı. Bu 20 gün süresinde müşteri hizmetlerini aradığımda sorunun bayii ile alakalı olduğunu söylediler.

Bayii ile görüştüğümde tam 4 defa bana geri döneceklerini söylediler. Son yaptığım görüşmede ise evraklarımın müşteri hizmetlerine gönderildiğini ve bir karışıklık olduğunu evrakları geri istediklerini bundan sonra sorunun düzelebileceğini söylediler. Bu karışıklıkla ilgili müşteri temsilcisini aradığımda yine sorunun bayii ile alakalı olduğunu söylediler.

Etiketler :

Abonelik Başvuru Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Kasım
  13:55

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.11.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Ekim
  12:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş