Avea Hat Devir İşlemim Gerçekleşmedi!

Hüseyin Ç. |

1-2 hafta önce kullanıcısı olduğum hattı kendi üzerime geçirmek için talep de bulundum onay mesajı geldi onay verdim. Onay vermemden 5 gün geçmesine rağmen hala hat üzerime geçmedi.

Etiketler :

Abonelik Başvuru Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  13:09

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.06.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Hüseyin Ç.
  06 Haziran
  11:58

  Hat devir islemim hala gerceklesmedi. 144 SAAT oldu artik cozum bulun beklemekten sıkıldım islemlerimi yapamıyorum devir olmadığı için

 • 05 Haziran
  16:53

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş