Avea Hat Devir İşlemi İçin Ücret Talep Ediyor!

Seda S. |

Geçenlerde Avea abone merkezine gittiğim zaman kontörlü hattımı devredip annemin üzerine faturalı hat almaya karar verdik. Annem kendisi faturalı hat kullanmakta ve benim hattımı da onun üzerine devretmek istedik. Avea.com.tr sitesine baktığım zaman sayfada devir işlemleri ücretsizdir sadece vergi yansıtılacağını yazmaktadır fakat abone merkezine gittiğimizde karşılaştığımız bize 50 tl ücret ödememiz gerektiği söylendi.

Ben buna anlam veremedim ve çalışan kişilerin ilgisizliği ve zorla ilgilenmeleri de dikkatimizden kaçmadı da değil bunun üzerine işlemimizi yaptırmaktan vazgeçtik. Neyse ben bu soruna Avea tarafından cevap bekliyorum.

Etiketler :

Abonelik Başvuru Personel Davranışı Web Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Mart
  08:56

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Mart
  10:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş