Avea Hat Devir İşlemi İçin Ücret Talep Ediyor!

Kubilay K. |

BTK'nın açık hatların devri konusundaki kararının görüp kullanmakta olduğum hattı kendi üzerime almak için Avea bayisine gittim. Devir işlemleri için 60 TL ücret talep ettiler. BTK kararına göre masrafların işletmeci tarafından karşılanması gerektiğini söylememe rağmen devir işlemini ücretsiz yapmayı kabul etmediler. Karara uymayan bayi hakkında gerekenin yapılmasını ve işlemin ücretsiz tamamlanmasını rica ediyorum.

Bahsi geçen Avea bayisi: TEG İletişim, Kentpark AVM, Çankaya, Ankara

Etiketler :

Abonelik Başvuru Personel Davranışı Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  15:28

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.12.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Kubilay K.
  27 Aralık
  20:14

  Gecen dort gunde herhangi bir bilgilendirme yapilmadi.

 • 23 Aralık
  16:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş